Дитяча творчість: 10 популярних напрямів
Усі діти люблять творити щось своїми руками! Звісно, успіхи малят різняться, залежно від їхнього віку, хисту і наполегливості батьків, але це не змінює того факту, що зі звичайного каштана чи жолудя діти можуть за кілька хвилин виготовити щось чудернацьке. Обираючи цікаві заняття для своїх чад, продивіться 10 найпопулярніших напрямів дитячої творчості, які ми подаємо у цій публікації. Якщо у вас будуть будь-які доповнення – пишіть у коментарях!
1. Солоне тісто. Поробки зі солоного тіста доступні навіть найменшим! Крім того, цей матеріал відкриває широкі горизонти можливостей: дитина може зробити ялинкові прикраси з солоного тіста, різноманітні статуетки, підвіски і навіть прикраси.
2. Лялькарство. Це – улюблений вид творчості багатьох дівчат. Особливо легко даються малечі уроки з виготовлення ляльки-мотанки – традиційної української ляльки. А ще, такі заняття абсолютно безпечні, адже для виготовлення таких лялечок не потрібні голки чи інші гострі предмети.
3. Малювання. Тут фантазії – вільна дорога. Найменші карапузи можуть малювати пальцями (відповідно, пальчиковими фарбами), доросліші – аквареллю й гуашшю, ну а зовсім дорослі – олійними фарбами. Цікаво, що уроки малювання розвивають посидючість та привчають дитину до порядку, адже мольберт, палітру та папір треба тримати у чистоті.
4. Штучні квіти. Це заняття більше для дівчаток, ніж для хлопчиків, хоча зробити власними руками подарунок мамі інколи може й хлопчисько! Штучні квіти роблять по-різному: або прикріплюють квіти з гофрованого паперу до загального аркушу роботи, або виготовляють окремі квіти на ніжках з дротиків.
5. Робота з пластиліном. Пластилінова ілюстрація і пластилінова скульптура – ось дві частини роботи з цим матеріалом. У другому випадку ви навіть можете надовго зберегти виріб, покривши статуетку лаком, можна навіть лаком для нігтів. Ну а стосовно пластилінової ілюстрації – таку картинку можна оформити у рамку і подарувати бабусі!
6. Робота з глиною. З цим матеріалом працювати приємно і корисно, адже глина – екологічно чистий матеріал. З глини можна зробити або статуетки, або прикраси, або чудові глечики з мисочками.
7. Квілінг. Це одне з нових захоплень наших діточок. З різнокольорових паперових смужок роблять штучні квіти, додаткові декоративні елементи для листівок, квілінг сережки та багато іншого.
8. Поробки з природних матеріалів. Тут мова йде, скоріше не про ошибану (це мистецтво доступне для більш дорослих майстрів), а про різноманітні вироби з каштанів, жолудів, паличок, листя, мушель та іншого багатства, яке лежить просто під ногами. За допомогою природних матеріалів можна зробити все, що завгодно – коробку для олівців, горщик для квітів, фото рамку та багато іншого.
9. Орігамі. Це заняття не для малюків, адже тут дуже важливо робити рівні згини паперу. Ви можете почати займатися з дітьми з простого орігами (робити різні тваринки і квіточки), а потім перейти до більш складного модульного орігамі.
10. Робота з деревом. А оце вже – більш хлоп’яче заняття. За допомогою інструментів діти вирізають з дерева вази, миски, різноманітні предмети інтер’єру. Робота такого штибу потребує суворого нагляду фахівця!
(с) From-Ukraine Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.
***
Подяка:
Покупайте лучшие для своих малышей в специальном интернет-магазине и играйтесь вместе со своими детками!