Майстер-клас: гірлянда з кашеміру

Вівторок, 21 Грудня, 2010

Рукодільниця Danirra пропонує прикрасити ялинку новорічною гірляндою

Новорічна гірлянда

«Новорічна гірлянда – то головна окраса ялинки. Хочеться, щоб вона не лише блискотіла різними вогниками, а ще й додавала основному образові новорічного деревця м`якості, відчуття затишку. Тому пропоную виготовити саморобну гірлянду з текстильних бусин та кашеміру, – каже майстриня. – На гірлянді будуть красуватися рублений бісер, а також паєтки, тому блискотіти буде чому».

Для того, щоб зробити новорічну гірлянду, нам знадобляться: рублений бісер, паєтки (блискітки), волосінь (капронова жилка 0,2 мм), намистини (маленькі – прозорі, великі - текстильні), кашемір (білий, блакитний та фіолетовий), картон для виготовлення шаблону, голка для бісеру, нитка, дріт або шнур для основи гірлянди, степлер та ножиці.

Усі це стане у нагоді

Крок 1. Наша гірлянда складатиметься з декількох елементів: метеликів, рибок, великих та маленьких намистин. Спочатку виготовимо сім метеликів. Для цього з блакитного кашеміру вирізаємо прямокутники розміром приблизно 5 на 3,5 сантиметри. Робимо метеликам «талію» – стягуємо кожен шматочок кашеміру посередині ниткою.

Метелики будуть блакитні

Крок 2. З рибками – складніше. Для того, щоб зробити з кашеміру гарних рибок, нам знадобиться шаблон. Його можна намалювати, наприклад, на картоні. Прикладаємо шаблон до тканини та вирізаємо чотирнадцять рибок: вісім білих та шість фіолетових. Рибки у нас будуть подвійні, тож з усіх цих шматочків кашеміру їх вийде сім.

А рибки - двох кольорів

Крок 3. Ялинка у нас святкова, тож рибки на гірлянді мають сяяти. Обшиваємо їх паєтками на свій смак.

Рибки вже сяють

Крок 4. Беремо шість прозорих намистин. Їх ми теж прикрасимо, але вже рубленим бісером. Для кожної намистини в нас пішло аж по вісімдесят бісеринок: ми нанизали їх на жилку та ось так обрамили намистини:

Прикрашаємо намистини бісером

Крок 5. З текстильними намистинами нічого додаткового робити не треба – вони вже готові. Відбираємо п’ять гарненьких намистин – їх ми нанизаємо на нитку між метеликами та рибками.

Беремо текстильні намистини

Крок 6. Тепер нам залишилося по черзі прикріпити до основної нитки усі елементи новорічної гірлянди. Скріплюємо степлером «крильця» метеликів, як би жорстоко це не звучало :)Рибок чіпляємо дуже просто: степлером фіксуємо нитку гірлянди між половинками рибок. З намистинами – ще простіше: нанизуємо їх на нитку й закріплюємо. Ось яка красуня у нас вийшла:

Багатофункціональна гірлянда

Наша новорічна прикраса створена для маленької ялинки, тож і довжина її невелика – 155 сантиметрів. Ви можете створити довжелезну гірлянду, нанизуючи рибок та метеликів у будь-якій послідовності. Крім того, такою гірляндою можна прикрасити не лише ялинку, а й, наприклад, люстру у вітальні, де у новорічну ніч зберуться ваші гості. Веселих свят!

До речі

Danirra виготовляє власними руками багато неймовірних речей. Поглянути на них можна у ЖЖ майстрині danirra.livejournal.com.

(с) made-in-ukraine Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Спонсор запису:

Мой знакомый недавно решил купить себе машину. Первое, что он сделал - нашел . Сразу подобрал нужную модель, теперь ездит по городу со счастливой физиономией!

Метки: