Майстер-клас: м`які іграшки для ялинки
Робимо корисні і безпечні для малят ялинкові прикраси
Незмінні супутники прикрашання новорічного дерева – уламки від розбитих дітваками скляних іграшок, якими так легко порізатися… Однак ви можете зробити цей процес безпечним та навіть корисним для малюків. Для цього потрібно лише виготовити вишиті ялинкові прикраси, які не зможуть розбитися. З їхньою допомогою ваша дитина зможе отримати ще й додаткові знання. Саме для цього ми приготували для вас майстер-клас із виготовлення розвиваючих ялинкових прикрас.
Все, що нам знадобиться для ялинкових іграшок, – це відріз білої канви, голка для вишивання, нитки муліне кольорів веселки (червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій та фіолетовий), тканина для зворотного боку іграшок, трошки синтепуху або іншого матеріалу для набиття, міцна тасьма та стрічки для підвішування готових виробів на ялинку.
Крок 1. Для ялинкових прикрас вишийте сім однакових маленьких ялинок (або сніжинок – головне, щоб тематика малюнку була новорічною!) різними кольорами ниток. Вишиті елементи оформіть в однакові квадратики, відрізавши зайві краї канви.
Крок 2. Тепер можна починати зшивати вишиті ялинки з тканиною для зворотного боку виробів, з якої попередньо треба вирізати сім однакових квадратів. Обшивати краї слід міцною тасьмою. Можна зшити ялинкові іграшки й зсередини, проте варто пам’ятати: все, що ми робимо для дітей, повинно мати підвищену міцність. Тому краще обшити вироби міцною тасьмою з зовнішнього боку. Перед зшиванням її краще прикріпити кравецькими булавками – менше шансів, що тасьма зісковзне, через що обшивка може вийти досить кривенькою.
Крок 3. Не дошивши один кутик вишитої ялинкової прикраси, відкладаємо голку та набиваємо нашу іграшку синтепухом. Таку квадратну «кульку» для ялинки малятко ніколи не розіб’є!
Крок 4. Після набивання синтепухом обшиваємо ялинкову прикрасу тасьмою до кінця (так, щоб тесьма замкнулася) та дошиваємо стрічку, за допомогою якої малюк буде вішати іграшку на ялинку.
Крок 5. Робимо те саме з іншими кольоровими ялинками: обшиваємо їх тасьмою та прикріплюємо стрічку-підвіску.
Крок 6. Перевіряємо, чи готові у нас вишиті ялинкові прикраси усіх кольорів веселки. Якщо готові, то швиденько презентуємо ці іграшки дитині – нехай починає розвішувати їх на святковій ялинці!
Прикрашання новорічного дерева можна перетворити на розвиваючу гру: хай малюк спробує вивчити назви кольорів та запам’ятати їхню послідовність у веселці. «Веселкові» знання дитини можна перевіряти, ховаючи одну іграшку та питаючи маля, якого саме кольору не вистачає для райдуги. Приємного та корисного прикрашання новорічної ялинки!
(с) made-in-ukraine Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.
***
Спонсор запису:
Набридли нудні робочі будні? допоможе розслабитися та намалювати посмішку на вашому обличчі!