Новорічна листівка своїми руками
Майстер-клас з об’ємного декупажу на листівці
Сьогодні разом з майстринею Оленою Лабунькою ми робимо новорічну листівку, яка чудово доповнить будь-який подарунок! Листівка буде не проста, а об’ємна – виготовлена за допомогою об’ємного декупажу. Таким самим чином можна зробити декупаж дощечки або магніту на холодильник, але нині зупинимося саме на новорічній листівці.
Для декупажу на листівці Олена Лабунька радить взяти такі матеріали та інструменти: картонну основу для листівки різних кольорів, дві серветки з однаковим зображенням, білий акриловий ґрунт, декупажний клей, акриловий лак, білу полімерну глину (пластик), яка самостійно твердіє, ножиці, пензлі, двобічний скоч, декоративні стрічки (тоненькі) та невеличкі прикраси-дзвоники з магазину для рукоділля.
Крок 1. На ватман чи цупкий папір наносимо основне зображення. Для цього вирізаємо з серветки фрагмент, який нам сподобався (ми взяли зображення разом з тлом), відділяємо тонкий шар зі серветки і наносимо зверху клей пензликом. Чекаємо, поки все висохне.
Крок 2. Ліпимо полімерну глину, яка самостійно застигає, на ті частини, які хочемо зробити об`ємними. Перед нанесенням основу злегка зволожуємо клеєм.
Крок 3. Чекаємо, поки глина повністю затвердне. Обережно наклеюємо зверху вирізану «копію» зображення. Для цього з другої серветки вирізаємо лише ті частини, які мають бути об`ємними.
Крок 4. Для зручності можна розрізати друге зображення на частини і приклеюємо їх поступово.
Крок 5. Готову композицію двічі покриваємо акриловим лаком.
Крок 6. Тепер оформляємо листівку. Можна відразу наклеїти зображення на кольоровий картон, а можна використати кілька видів паперу. Для того, аби приклеїти зображення з декупажем до картону, використовуємо двобічний скоч.
Крок 7. Краще проклеїти всю площину зображення, щоб воно міцно трималося на поверхні. Ретельно притискаємо до клейової стрічки всі краї зображення та його середину.
Крок 8. Якщо є золотий маркер чи ручка – обводимо «рамочку».
Крок 9. Всередину листівки вставляємо білий альбомний лист, зігнутий наполовину і вирізаний за розміром листівки. На ньому можна писати побажання. Ці два листочки тепер кріпимо стрічкою (пропускаємо стрічку через згин листівки) і в`яжемо зверху на «бантик».
Крок 10. Якщо є гарні прикраси, наприклад, малесенькі декоративні дзвіночки, прив`язуємо їх.
Листівка готова! До речі, серветка на столику (на першому фото) – це теж декупаж, але на тканині «Прати такий виріб напевне не варто
але можна прасувати (зі зворотнього боку), та й для святкового декору і гарного настрою він цілком згодиться!» – каже Олена Лабунька.
До речі, листівки з об’ємним декупажем можна робити до будь-яких інших свят. Дуже гарно виглядають, наприклад, листівки з трояндами та новорічними атрибутами, які також виготовила майстриня Олена Лабунька. Дякуємо їй за чудовий майстер-клас! А також за майстер-класи зі створення ляльки-берегині, нестандартної писанки, об’ємного декупажу на дошці, коника з ниток та різдвяного янголятка!
Усім веселих свят!
Подяка:
Если вы не только делаете открытки своими руками, а и коллекционируете их, вам понравятся старинные из коллекций людей, которые занимаются филократией.
Метки: декупаж, паперопластика