Реєстрація на Етсі: покрокова інструкція

Четвер, 25 Травня, 2017

Реєстрація на Etsy.com

Що таке Етсі? Це etsy.com, найвідоміший у світі онлайн-майданчик з продажу рукотворних товарів. Ви виготовляєте прикраси ручної роботи, одяг або, наприклад, магніти з прапорцями різних країн, виставляєте на продаж і отримуєте замовлення з усіх куточків світу. Але між цими кроками є ще одна точка – реєстрація на Етсі та подальша розкрутка вашого магазину на цій платформі. Якщо вам цікава ця тема, ви мрієте відкрити інтернет-крамницю і продавати свої вироби за кордон, встановивши доларові ціни, ця покрокова інструкція – для вас!

Власний магазин на Етсі

Увесь майданчик з онлайн-продажу складається з великої кількості крамничок від майстрів з різних країн. Отже, як виглядає окремий магазин на Етсі? Це така собі вітрина, де виставлені різні товари для продажу. Натиснувши на один товар, можна відкрити сторінку з його детальним описом та оформити замовлення, одразу купивши річ.

Магазин на Етсі

Так все і працює: покупець бачить ваш товар, додає до свого кошика і миттєво оплачує його вартість зі свого Paypal-гаманця. Разом з тим, вам приходить поштова адреса покупця, на яку слід надіслати покупку. Після цього ви швиденько пакуєте товар, біжите на відділення Укрпошти і відправляєте посилку на відповідну адресу. Українські реалії не дозволяють нашим продавцям працювати з Пейпелом напряму, отож є одна перепона: гроші за проданий товар ви не зможете зняти з рахунку настільки швидко, як вони туди надійдуть. Проте це – дрібниця, порівняно з можливістю продавати свою продукцію закордонним клієнтам!

Що таке лістинг?

Лістинг – це «одиниця вимірювання» товарів у магазині на Етсі. Це один виставлений продавцем товар – наприклад, кепка з бісерною вишивкою + опис цього товару + його ціна.

Один лістинг не може безмежно «висіти» у магазині. Його термін дії – 4 місяці. Кожні такі 4 місяці для 1 лістинга коштують 0,2 дол. По завершенні 4 місяців лістинг можна видалити, «заморозити» або подовжити на ще один такий термін, заплативши ще 0,2 дол.

Проте є й економ-варіант: ви можете отримати аж 40 безкоштовних лістингів! Якщо ви плануєте виставити у магазині 20 товарів, то вам не доведеться платити за їхнє перебування на Етсі цілих 8 місяців. Це – неабияка економія, особливо якщо у вас невеличкий бізнес без особливих стартових грошей.

Як отримати 40 безкоштовних лістингів? Варто пройти реєстрацію на Етсі за моїм реферальним (гостьовим) лінком. Якщо ви правильно пройдете реєстрацію (відповідно до цієї покрокової інструкції), то і ви отримаєте 40 безкоштовних лістингів, і мій магазин поповниться 40 безкоштовними лістингами.

Ось мій реферальний лінк для вас:

Після відкриття магазину ви також зможете генерувати власний реферальний лінк, ділитися ним зі своїми колегами-рукодільниками і отримувати безкоштовні лістинги за їхню реєстрацію на цьому майданчику.

Як зареєструвати магазин на Етсі?

1. Пройдіть за моїм реферальним лінком:

2. Вам відкриється початкове вікно з текстом про 40 безкоштовних лістингів та про те, за чиїм реферальним лінком ви перейшли. Я реєструвалася на Етсі за лінком Катерини з чудового магазину прикрас GalvanArt, про що зазначено на цьому скріншоті. Далі натисніть кнопочку «Open My Etsy Shop», після чого створиться ваш магазин.

Безкоштовні лістинги на Етсі

3. Наступна сторінка виглядатиме так. На ній теж треба буде вибрати «Open a shop».

Як відкрити магазин на Етсі

4. Наступний крок – дуже важливий! Постарайтеся одразу заповнити це віконце правильно, адже потім деякі параметри не можна буде змінити. Виберіть свою країну (Ukraine), мову (обов’язково англійську, інакше ваш магазин не знаходитимуть англомовні покупці), валюту (обов’язково долар). Ну і натисніть Save, зберегти.

Мова магазину на Етсі

5. У наступному вікні введіть свій і-мейл для зв’язку з Етсі (саме туди вам приходитимуть повідомлення про продажі та інша корисна розсилка), пароль та ваш нік для Етсі. Це може бути як справжнє ім’я, так і псевдонім. Після цього натисніть «Register», зареєструватися.

Контактні дані

6. Далі вам відкриються налаштування вашого магазину (країна, мова, валюта), а також анкетний пункт про те, чим для вас є ваша рукодільна справа. Виберіть один з варіантів: це для вас основна робота; часткова зайнятість, але ви хотіли би перетворити її на основну роботу; часткова зайнятість, і вас це влаштовує; інше.

Анкета для реєстрації

7. Далі внесіть у відповідний рядок назву вашого магазину. Вигадайте щось оригінальне, можливо з цифрами або великими літерами, бо багато назв на Етсі вже зайняті.

Назва магазину

8. Оформіть свій перший лістинг (за його розміщення платні не братимуть, якщо ви все зробили правильно і зареєструвалися за моїм лінком: ). Спершу виберіть фотографії (до 5 штук) цього товару, натиснувши на плюсик.

Перший лістинг на Етсі

9. Кожне фото ви можете збільшувати чи перетягувати ліворуч-праворуч, обираючи найбільш вигідний вигляд кадру.

Фото товару

10. Після цього вам треба буде заповнити інформацію про посередника, через якого вам буде зручніше мати фінансові стосунки з Етсі (через те, що в Україні досі не діє Paypal, отримувати платежі за продані на Етсі товари ви можете через посередника, віддаючи йому певний відсоток). Найпоширеніший посередник для продавців з України – Seller Online, його треба пов’язати з вашим кабінетом на Етсі. Для цього у наступному вікні введіть і-мейл цього посередника: paypal@protektion.com та натисніть кнопку «зберегти».

Адреса посередника

11. Одразу після цього зареєструйтеся на сайті Seller Online: . Там введіть свої дані в анкетні рядки.

Сайт посередника

12. Розібратися у поняттях посередника вам допоможе коротка й доступна довідка.

Довідка

13. На цій сторінці посередника введіть правильну назву вашого щойно створеного магазина на Етсі, щоб синхронізувати роботу магазину й фінансового посередника.

Назва вашого магазину

14. Погодьтеся з умовами на натисніть кнопку «далі».

Погодження

15. На цьому ж сайті посередника ви можете одразу ознайомитися з сумами, які вам треба буде сплатити йому у разі виводу зароблених на Етсі грошей на картку Приват або Вебмані-гаманець.

Виведення коштів від посередника

16. Тут же можете додати реквізити картки або Вебмані-гаманця, хоча це можна буде зробити і пізніше (коли захочете виводити назбирані гроші).

Фінансові реквізити

Реєстрація на Етсі минула успішно: ви створили свій магазин, вже запустили у продаж один товар та синхронізували роботу вашої крамнички з фінансовим посередником, аби вам правильно зараховувалася оплата від покупців. Ну а тепер повертайтеся на Етсі, додавайте до своєї вітрини нові товари і прописуйте чіткий і зрозумілий опис для кожної речі! Успіху вам у продажі виробів ручної роботи за кордон!

(с) From-Ukraine Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.