Тедді-пікнік на Дачі: як це було
У Києві зараз щовихідних відбувається стільки подій, що хочеться ридати від неможливості відвідати їх всіх! Цікаві соціальні фестивалі, мистецькі виставки, рукодільні та благодійні ярмарки – усе це переплітається і по черзі займає різні куточки столиці. Сьогодні ми з-поміж інших цікавинок обрали Тедді-пінік на Дачі, куди організатори запрошували всіх приходити з ведмедиками замість вхідних квитків. Було цікаво і святково! Ось, подивіться
На Тедді-пікніку була ціла алея для рукодільних витворів. Хтось презентував тут авторських ведмедиків, пошитих за власними викрійками, хтось продавав більш масові іграшки. Серед експонатів було багатсько ведмедиків «під старовину» - таких, що пошиті зі справжнього плюшу і ніби набиті соломою.
Захід був орієнтований і на дорослих, і на дітей. Звісно, колекційні іграшки для дитячих ігор не надто підходять, тому для маленьких відвідувачів пікніку можна було купити ось таких бежевих ведмедиків, виготовлених за відомою викрійкою.
Ведмеді тут були всюди! Великі, маленькі, білі, руді, лежали в валізі й на самій горі. Ой, віршик вийшов Погодьтеся, ці милі створіння так і штовхають на поезію! До речі, серед «стандартних» іграшкових ведмедиків можна було побачити й ось такі табуретки для малят. Ми підслухали, що ціна одного табурету – 350 грн.
Найактивніше приковували увагу дітей ось такі авторські іграшки. Блискучі очі, унікальний матеріал, продумані деталі, неповторний образ і… черешні, повз які не могли проходити малюки!
Домінували на Тедді-пікніку ведмедики та інша рукодільна «живність», проте були тут і ляльки-мотанки з віночками.
Виграв на пікніку той продавець, який гарно оформив свою іграшкову вітрину Валізи, полички і навіть окремі будиночки для ведмедиків – усе це допомогло їм зібрати біля себе більше покупців.
Одні майстри об’єднали на своїх столиках і зайців, і ведмедів, і навіть іграшкові меблі для них…
… А інші зробили наголос на додаткових деталях. Від столику з малесенькими овочами, меблями та тарілками-чашками малята взагалі не хотіли відходити!
Майстер-гончар демонстрував своє мистецтво прямо на гончарному колі, а неподалік можна було купити горнята, миски, свищики і навіть ось такого коня з глини.
Авторка цього милого котика скромно сховалася за своїм столиком і шила вже наступну іграшку. Вона розповіла нам, що мордочки своїх ведмедиків, зайчиків і котиків вона робить з паперклею. До слова, ці тваринки виявилися напрочуд схожими на свою авторку!
Ніжні слоники і зайчики вдало доповнювали ведмежу виставку. З Тедді-пікніку зовсім не хотілося йти!
Але захід завершився, і всі розійшлися по домівках – перебирати свої чарівні спогади про пікнік А організаторам ще треба буде завершити благородну справу, розпочату на Тедді-пікніку. Еге ж, це все відбувалося не просто так: активісти хочуть облаштувати парк «Дача» на Лук’янівці (в якому й відбувався пікнік), аби цей простір став більш цікавий киянам.
Парк названий Дачею не просто так: тут колись була дача Хрущова. Зараз він розташований на території Інституту педіатрії, акушерства та гінекології (ІПАГ) і перебуває в не надто привабливому стані.
Ми віримо, що у небайдужої молоді вийде відновити парк «Дача», подарувавши йому нове життя! А ви?
(с) From-Ukraine Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.
***
Подяка:
Перед тим, я йти на виставку чи фестиваль, поцікавтеся, яка зараз у салонах. Можливо, вигідніше звернутися до професіонала, аніж робити укладку в себе вдома?