Теплий одяг для дітей: 7 необхідних речей
Наближається сезон, коли дитячий гардероб набуває найбільших розмірів, - зима. Саме взимку постає потреба у великому теплому комбінезоні (а то й у двох!), у додаткових аксесуарах на кшталт теплих рукавиць і шапки. Давайте розберемося, який теплий одяг для дітей – найнеобхідніший, і відзначимо, які речі з цього списку можна виготовити власноруч.
1. Дитячий комбінезон. Про цю, мабуть, найважливішу зимового гардеробу ми вже писали статтю, розповідаючи вам про різні фасони комбезів. Проте ця тема доволі широка, тому тут завжди є, що додати. Наприклад, те, що товщина комбінезону далеко не завжди гарантує його гарні зігрівальні якості. Навпаки: зараз комбези шиють зі спеціальними утеплювачами (один з них називається тінсулейт), які забезпечують тепло, незважаючи на доволі тонкий шар полотна. Чи можна пошити дитячий комбінезон своїми руками? Відповідь – так! Принаймні, я особисто знаю одну маму-героїню, яка створила вже не один ком без для свого малюка. Проте, беручись за таку роботу, треба мати неабиякий досвід у пошитті одягу та добряче розбиратися у сучасних матеріалах!
Взагалі, найкращий варіант комбінезона - це технологічні дитячікомбінезони Reima(Рейма), дізнатися про них детальніше можливо вінтернет-магазині(Київ). Ви можете почитати відгуки про зимовий дитячий одяг виробникаreima і купити верхній одяг або шапку чи шарф неперевершеної якості!
2. Шапка. Це може бути стандартна в’язана спицями шапка, вушанка або шапка-шолом: обирайте на будь-який смак! Відповідно, цей аксесуар можна зробити власноруч:
- вовняну шапку – сплести спицями
- шапку-вушанку – зшити з використанням штучного хутра
- шапку-шолом – зшити з флісу чи сплести спицями.
3. Рукавиці. Торік ми вже розповідали вам, як в`язати дитячі рукавиці їжачки. Існує безліч способів плетіння цього аксесуару, тож не відмовляйте собі у творчості! Для найбільш ризикових рукодільниць існують схеми плетіння рукавиць з окремими пальцями, але початківцям більше підійдуть звичайні рукавиці, де чотирьом пальцям протиставлений один, великий.
4. Шарф. Без цього аксесуару можна обійтися хіба у теплі зимові дні, та й те – за умови, що дитина вдягнена у светрик або гольф під горло. Тож перед вами постає вибір: купити шарф чи зробити своїми руками (зв’язати спицями або пошити з флісу). Окрім стандартних шарфів (у вигляді довгого прямокутнику) радимо вам звернути увагу на модель «манішка». Це шарф, який охоплює шию і пориває плечі й груди, а застібається позаду шиї на липучку. Пошити такий досить просто!
5. Теплі шкарпетки й колготи. Звісно, серед рукодільниць можна знайти й таких палких шанувальниць плетіння, які наважуються плести спицями дитячі колготи. Проте колгот треба побільше – хоча би 2-3 пари, тому витрачати творчий час на виготовлення цього предмету одягу, мабуть, не варто. Тим більше, в Україні виготовляють якісні дитячі махрові колготи кількох фірм. Ну а щодо шкарпеток, то в’язані вовняні шкарпетки – це класика! Плюс у тому, о поки стопи малюка доволі маленькі, на виготовлення шкарпеток можна «пустити» залишки пряжі.
6. Теплий светр. Та ще й не один – чим більше, тим краще! Водолазки або подібні кофтинки під горло ви можете пошити на машинці, використовуючи теплий трикотаж з начосом. А от светр можна сплести спицями чи гачком! Як варіант – дати таке замовлення бабусі маленького янголятка.
7. Теплі штанці. Тут вибір технік також невеликий: або зшити з утепленого трикотажу (наприклад, з футеру з начосом), або сплести спицями. Теплі штани дуже виручають вдома, коли система опалення не дуже тішить. А ще, в’язаний спицями костюмчик (плетені штанці + кофтинка) може бути самодостатнім одягом для осінніх чи весняних прогулянок на вулицю, якщо вашому малюку – до 2 років.
А ви пробували робити своїми руками теплий одяг для дітей? Розкажіть нам про свій досвід у коментарях та поділіться викрійками чи схемами!
(с) From-Ukraine Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.