Цікаві люстри ручної роботи
Декор приміщення – це одне з найпоширеніших застосувань рукоділля. Хтось любить розписувати меблі, хтось – шити гарненькі серветки й накидки на стільці, хтось – виготовляти чарівні ключниці та вішалки. Але люстрам чомусь завжди дістається замало уваги! Не кожен наважиться зробити світильник своїми руками: спробуй-но споруди цілий абажур так, щоб він ще й правильно функціонував!.. Але якщо справді чогось прагнути – жодні перешкоди не злякають Подивіться, які люстри ручної роботи можна зробити самотужки!
1. Люстра з винних пляшок. І не просто пляшок – а пляшок зеленого кольору! З таким відтінком світло у кімнаті точно стане чарівним Звісно, для повноцінного освітлення такий прилад не підійде, але для вечірки або святкової вечері – те, що треба! Хоча, звісно, серед люстр на сайті можна знайти й більш привабливі варіанти освтілювального декору.
2. Паперовий світильник. Стандартна люстра – це кілька кілець, увішаних дрібними декоративними елементами. А нетрадиційне використання такої моделі ви бачите перед собою Для виготовлення люстри взяли лише кільця та паперові квіточки, скріплені між собою металевими кільцями. Звісно, вирізати такі квітки власноруч – не дуже вдала ідея, тож якщо хочете повторити такий подвиг, скористайтеся спеціальним штампом, який вирізає фігурні папірці, подібно до дироколу.
3. Люстра з винних корків. Ще одна чудова ідея використання винних корків! Що тільки з них не робили: і підставки під гаряче, і дошки для записок, і ялинкові прикраси… Дійшло до того, що цілі кульки корків стали продавати на блошиних ринках великих міст України: продавці знають, що на таке добро завжди знайдеться покупець
4. Металевий світильник. Можна особливо й не заморочуватися з «мішурою» навколо люстри. Чоловічий варіант – ось така проста люстра, зварена з металевих трубок. Всередині трубок, як ви вже здогадалися, протягнені дроти, завдяки яким лампочки на кінцях трубок можуть горіти.
5. Люстра для кухні. В кого є зайві вінчики у господарстві – можете спробувати Особливо, якщо у вас є така кількість однакових вінчиків! За таким принципом можна прикрасити як люстру, так і торшер.
6. Люстра з намистом. Багато-багато намистинок знадобиться для такого роду світильника. Звісно, краще, щоб усі намистинки були одного кольору або бодай добре підібрані одна до одної за відтінком.
7. Світильник з ложками. Дуже цікава і оригінальна ідея, правда ж? Тим більше, що для виготовлення люстри взяли старовинні ложки (знову ж таки, натяк на блошині ринки, де такого добра багатсько). Мельхіорові ложки дуже вдало поєднуються зі скляними елементами.
8. Проста домашня люстра. Люстра з винних пляшок тут вже була, тож чом не показати вам більш «простонародний» варіант такого світильника – люстру з банок? Міняти лампочки у такій люстрі дуже просто, адже плафони – це звичайні банки, які тримаються на кришках-закрутках. У поєднанні з прямокутною дерев’яною основою вони виглядають дуже гарно!
Фото з сайтів: youtube.com, blog.hwtm.com, moxandfodder.com, brit.co, bailley187.wordpress.com, crafthubs.com, 9gag.com
(с) From-Ukraine Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.