Види рюкзаків для різних випадків

Вівторок, 20 Жовтня, 2015

Спортивний рюкзак

Рюкзаки різних типів та «мастей» завойовують все більше прихильників з кожним днем. Носити за спиною необхідні речі набагато зручніше, ніж тягати із собою сумку чи портфель: завдяки рюкзаку звільняються обидві руки, а постава не страждає від перехилення у той чи інший бік. Давайте подивимося, які види рюкзаків існують і для яких випадків вони підходять!

Спортивний рюкзак. Сама назва цього виробу говорить про його призначення: до спортивного рюкзака добре покласти спортивну форму та рушити на тренування. Зовні такий аксесуар доволі об’ємний, пошитий з яскравих тканин та декорований різноманітними шнурками та защіпками. Словом, охайним і маленьким його ніяк не назвати.

Туристичний рюкзак

Туристичний рюкзак. Те, що розмір рюкзака вимірюється у літрах, найбільш актуально у сфері туризму. Адже так хочеться, збираючись у мандрівку горами чи річкою, заштовхнути до наплічника всі необхідні похідні дрібнички! Туристичний рюкзак маленьким не буває (хіба за виключенням спеціальних наплічників для маленьких мандрівників), а також він оснащений численними кишеньками та кріпленням, яке можна защепити на рівні грудей чи живота (щоб легше було нести важку ношу).

Міський рюкзак

Міський рюкзак. Останнім часом з’явилося багатсько міських рюкзаків українського виробництва: класичні шкіряні виготовляє, наприклад, Bagllet, а більш неформальні – Terra Incognita. Тож якщо ви захочетето зможете підібрати для себе найкращий варіант! Загалом, міські рюкзаки більш охайні за спортивні та відрізняють меншим розміром.

Рюкзак кенгуру

Рюкзак кенгуру. Не забуваймо і про такий тип рюкзаків :)За допомогою кенгурушок можна носити малятко і спереду, і ззаду, за спиною. Проте вік такого аксесуару недовгий: коли дитина починає важити понад 10 кіло, стає доволі важко носити її у рюкзаку. До слова, такі рюкзаки поділяються на звичайні та ергорюкзаки: другі вважають більш корисними для спини малюка.

Дитячий рюкзак

Дитячий рюкзак. До школи дитячі рюкзаки виконують суто декоративну функцію та тішать самолюбство батьків, які спромоглися забезпечити свою дитину таким модним аксесуаром з мультяшками :)У шкільні часи рюкзаки перетворюються на справжніх помічників дітлахів – допомагають носити до школи підручники, зошити, ручки та, звісно, ланчбокси. Проте не варто забувати: надмірне навантаження псує дитячу поставу, тож дітей варто берегти від важких заплічних «вантажів»!

Велорюкзак

Велосипедний рюкзак. Це різновид спортивного рюкзака: за формою схожий, за пістрявістю та матеріалами – також дуже подібний. Проте є один нюанс: велосипедні рюкзаки роблять видовженої «худенької» форми, щоб заплічник не протистояв вітру і не заважав велосипедисту швидко рухатися.

Рюкзак для лиж

Рюкзак для лиж або сноуборда. Ніби рюкзак, як рюкзак, але є у ньому спеціальні кріплення – ремені, які дозволяють зафіксувати за плечима ще й лижі або сноуборд. Найкращий подарунок для екстремалі!

Рюкзак для ноутбука

Рюкзак для ноутбука. Це найчастіше рюкзак міського типу, всередині якого є спеціальний відсік для розташування ноутбука. У звичайному рюкзаку лептопи також можна переносити, звісно :)Але у спеціальному наплічнику ваш ноутбук вже точно не буде «бовтатися» і не подряпається об інші речі, покладені всередину.

Тактичний рюкзак

Тактичний рюкзак. На жаль, досі актуальний для України «аксесуар». Тактичні рюкзаки використовують солдати, яким треба носити з собою якомога речей. Отож, ці наплічними доволі містки та обладнані спеціальними кріпленнями, до яких можна чіпляти інші сумки та подібну ношу.

Фото з сайтів: aliexpress.com, orange-element.com, ru.all.biz, mamalooks.wordpress.com, wedze.co.uk, conrad.com, 365-plus.com.

(с) From-Ukraine Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки: